مراسم بدرقه کاروان اربعین دانشجویان دانشکده پیراپزشکی برگزار شد
مراسم بدرقه دانشجویان دانشکده پیراپزشکی، به مقصد کربلای معلی، با حضور مسئولان دانشکده و مسئولان پیاده‌روی و کمپ درمانی کاروان، انجام شد.

مراسم بدرقه دانشجویان دانشکده پیراپزشکی، به مقصد کربلای معلی، با حضور مسئولان دانشکده و مسئولان پیاده‌روی و کمپ درمانی کاروان، انجام شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی، دکتر صدیقه شریف‌زاده، در حاشیه این مراسم ضمن آرزوی توفیق عزاداری‌ و سلامت برای دانشجویان، گفت: هرساله با فرا رسیدن ایام اربعین حسینی زائران مرقد حضرت سیدالشهدا (ع) از نقاط مختلف برای زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره رشادت‌های امام حسین (ع) و یاران آن حضرت در این راهپیمایی شرکت می کنند.

رئیس دانشکده پیراپزشکی افزود در این میان مسلما حضور دانشگاهیان در پیاده‌روی اربعین و در راستای اشاعه فرهنگ عاشورا و اهداف قیام امام حسین(ع) منجر به ایجاد تحولاتی در عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی خواهد بود.

 

در این مراسم، حاج آقا سید سعید موسوی با حضور در جمع دانشجویان، ضمن آرزوی توفیق برای این بزرگواران درباره اهمیت بزرگداشت حماسه و پیاده روی اربعین گفت: در اربعین جمعیت زیادی از کشورهای مختلف با مذاهب مختلف، رنگ و نژاد متفاوت با حضور در کربلا یک هدف را دنبال می کنند و در این حرکت عظیم همبستگی ملت ها زیر پرچم امام حسین(ع) به نمایش در می آید که به طور قطع و یقین این امر تاثیرات خود را در افکار و اعتقادات و توجهات مردم نسبت به اهداف والای شهدا کربلا و تقویت روحیه ایثار دارد. این مدرس و مبلغ حوزه خاتم النبیاء، با تاکید بر اینکه مسیر پیاده‌روی اربعین مسیر خودسازی است افزود وظیفه همگانی است تا با حضور در پیاده‌روی اربعین این حماسه عظیم را توسعه دهیم.

در ادامه آقایان محمد رضا تنگاب جهرمی و عباس آذربان مسئول پیاده‌روی و مسئول کمپ‌درمانی کاروان، توضیحات و نکات لازم را برای هر چه ‌بهتر برگزارشدن این برنامه به دانشجویان ارائه دادند.

گفتنی است پیش از اعزام کاروان دانشجویان، مراسم مداحی توسط محمد رحمانی در سالن بهار دانشکده پیراپزشکی برگزار شد.

 
 
 
تاریخ:
1398/07/17
تعداد بازدید:
144
نویسنده:
روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی
منبع:
معاونت فرهنگی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان فارس می باشد.
افراد https://www.sums.ac.ir
Powered by DorsaPortal